Kanë filluar regjistrimet për Testin e Gjuhës Angleze KET (Key English Test) të Cambridge ESOL që do të zhvillohet datë 14 Nëntor 2015

Njoftojmë të gjithë të interesuarit se kanë filluar REGJISTRIMET për Testin e Gjuhës Angleze KET (Key English Test) të Cambridge ESOL që do të zhvillohet datë 14 Nëntor 2015 pranë Akademisë së Biznesit. Regjistrimet për testin mbyllen datë 9 tetor 2015!!!

Për cdo informacion të nevojshëm kontaktoni Kordinatorin për APB, z. Enis FITA.

Akademia Profesionale e Biznesit organizon në ambjentet e saj Testet e Gjuhës Angleze të Cambridge ESOL në bashkëpunim me English Cultural Institute (Qendër e autorizuar e Universitetit të Kembrixhit në Shqipëri).

Njoftojmë se kanë filluar regjistrimet për:

1. Testin e Gjuhës Angleze KET (Key English Test) dhe se kalendari i zhvillimit të testit pranë akademisë do të jetë në datën: 14 Nëntor 2015.

Njoftohen të gjithë studentët e interesuar, që ndjekin programet e studimit të Ciklit të Dytë, Master Profesional dhe Shkencor që regjistrimet për Testin e KET bëhen pranë Sekretarisë të Fakultetit Drejtësisë, znj. Adela CULANI, Mob: +355674008881, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

·         Për cdo informacion të nevojshëm kontaktoni Kordinatorin për APB, z. Enis FITA, Mob: +355674004552, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

·         Për të tjera infomacione mund të kontaktoni English Cultural Institute, +355 4 2258 599 nga e hëna në të premte në orarin 09:00 - 17:30, Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. / web: www.bec.edu.al

Data e provimit:

Pë më tepër informacion:       http://www.bec.edu.al/index.php/datat-e-provimeve.html

Ju faleminderit për vëmendjen Tuaj!

Kordinatori

Enis FITA