Kanë filluar regjistrimet për Testin e Gjuhës Angleze KET (Key English Test); PET (Preliminary English Test); FCE (First Certificate in Engslih)  të Cambridge ESOL që do të zhvillohen në

PRILL-MAJ-QERSHOR 2016

Njoftojmtë gjithë të interesuarit se kanë filluar regjistrimet për Testin e Gjuhës Angleze KET (Key English Test); PET (Preliminary English Test); FCE (First Certificate in Engslih)  të Cambridge ESOL që do të zhvillohen në periudhën PRILL-MAJ-QERSHOR 2016pranë AkademisëProfesionale tëBiznesit. Për cdo informacion të nevojshëm kontaktoni Kordinatorin për APB, z.Enis FITA.

APB organizon në ambjentet e saj Testet e Gjuhës Angleze të Cambridge ESOL në bashkëpunim me English Cultural Institute (Qendër e autorizuar e Universitetit të Kembrixhit në Shqipëri).

Njoftohen të gjithë studentët e interesuar, që ndjekin programet e studimit të Ciklit të Dytë, Master Profesional dhe Shkencor që regjistrimet bëhen pranë Zyrës së Burimeve Njerëzore të APB, znj. Adela CULANI, +355 692046757,      E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Ju faleminderit për vëmendjen Tuaj!

Kordinatori

Enis FITA