Qeveria studentore organizon udhëtim në Greqi

Qeveria Studentore në bashkëpunim dhe mbështetjen e Akademisë Profesionale të Biznesit organizon një udhëtim 3 ditor në dy nga qytetet më të bukura të Greqisë. Gjatë këtij udhëtimi studentët do të kenë mundësi të vizitojnë Kalanë e Janinës dhe shumë qendra të tjera historike.

Në paketë përfshihen :

✔Udhëtimi vajtje – ardhje me autobus;

✔Akomodimi në hotel me 3 yje;

✔Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit;

✔Shëtitjet në Janine dhe Meteora me autobus;

✔Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit.

Për rezervime kontaktoni me organizatorët e qeverisë studentore, Eriona Cela dhe Ledio Shyti

Kontakte:

Deadline: dt. 8 Mars 2016